Главная Информация Фотоархив Видеоархив Файлы Контакты

Навигация
Последние статьи
Фото из архива
Рассылка новостей
Рассылка новостей
Фестиваль ВКонтакте
Партнеры
Priluki.info



kvn.tim.ua

Шоу-агентство «PROСвято»
Счетчики
Пресс-релиз фестиваля «Мистецькі барви» 2011 г.

Прес-реліз фестивалю «Мистецькі барви-2011» 
(3-6 лютого 2011 року)

З 3 по 6 лютого 2011 року проходив Х Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви».  На Х ювілейний Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви-2011» зібралися конкурсанти з 13 областей України, а також з Білорусії, Росії, Польші, Арменії та Китаю. Фестиваль проходив  за підтримки Прилуцької районної державної адміністрації та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

В рамках фестивалю були проведені майстер-класи по хореографії та творчі лабораторії з вокалу, розважальна програма для учасників фестивалю. Учасники фестивалю мали змогу ознайомитися з містом, з цікавими історичними місцями району та побувати у Густинському монастирі.


Номінація «Народна пісня» ( 10-12 років)

01. Катерина Красницька (м. Могилев, Білорусь ) - 2 місце

Номінація «Народна пісня» ( 13-17 років)

02. Інна Кравець (м.Вінниця) - 1 місце
03. Ганна Русинська (м.Прилуки) - 3 місце
04. Юрченко Марина (м.Прилуки) - 3 місце

Номінація «Народна пісня» (18-35 років)

05. Наталія Вовк (Прилуцький р-н) - 1 місце
06. Ху Жуй HU RUI (Китай, м.Лан Жой) - 2 місце
07. Богуслава Кравченко (м.Вінниця) - 3 місце
08. Чжоу Ін Zhou King (Китай, м.Шао Гуань) - 3 місце

Номінація «Народна пісня» (ансамблі)

09. Ансамбль акапельного співу «Мокоша», керіник Юлія Васюк (м. Вінниця) - 2 місце

Номінація «Естрадна пісня» (юніори)

10. Ілона Кравчук (м.Луцьк) - 2 місце 
11. Регіна Ганзенко (м.Прилуки) - 2 місце

Номінація «Естрадна пісня» (10-12 років)

12. Олександра Гесь (Барановичський р-н., Брестська обл., Білорусь) - 1 місце
13. Олександр Порядинський (с.Гнідинці, Варвинський р-н.) - 2 місце
14. Дюмін Олександр (м.Миколаїв) - 2 місце
15. Крістіна Ахтырская (Барановичський р-н., Брестська обл., Білорусь) - 3 місце
16. Рената Асадчік (м.Бобруйськ, Могілевської обл., Білорусь) - 3 місце
17. Поліна Фролова (м.Кривий Ріг) - 3 місце
18. Яна Петренко (м.Прилуки) - 3 місце
19. Марія Говорун (м.Прилуки) - 3 місце
20. Дарина Бурмака (м.Прилуки) - 3 місце

Номінація «Естрадна пісня» (13–17 років)

21. Катерина Сычевская (Барановичський р-н., Брестська обл., Білорусь) - 1 місце
22. Андрій Рибаченок (м.Бобруйськ, Могілевської обл., Білорусь) - 1 місце
23. Вікторія Макарчук (м.Луцьк) - 2 місце
24. Коломієць Катерина (м.Носівка) - 2 місце
25. Ірина Даценко (м.Прилуки) - 3 місце

Номінація «Естрадна пісня» (18–35 років)

26. Юрій Матвійчук (м.Луцьк) - 1 місце
27. Наталія Чернюк (м.Вінниця) - 2 місце
28. Володимир Данькін (м.Донецьк) - 2 місце
29. Вікторія Бігас (м.Вінниця) - 2 місце
30. Анатолій Яковлєв (м.Харків) - 2 місце
31. Ірина Кірічок (м.Прилуки) - 3 місце
32. Оксана Галітка (с.Єгорівка, Прилуцький р-н) - 3 місце
33. Катерина Величко (м.Теплодар, Одеська обл.) - 3 місце

Номінація «Академічні  ансамблі»  (13-17 років)

34. Вокальний ансамбль старших класів «Стретто» ДМШ при НУКіМ ім.М.Заньковецької, керівник Юлія Шугаєва (м.Ніжин) - 3 місце
35. Світлана Довгаль (м.Ніжин) - 3 місце
36. Дитячий вокальний ансамбль «Джерельце» Гребінківської дитячої музичної школи, керівник Наталія Гринь - 2 місце
37. Вокальний ансамбль «Фантазія» Носівської районної гімназії, керівник Наталія Євсович - 3 місце

Номінація «Академічні ансамблі» (18-35 років)

38. Тріо «Барви» Прилуцького районного Будинку культури - 2 місце

Номінація «Естрадні ансамблі» (юніори)

39. Вокальний ансамбль «Натхнення» зразкової вокальної студії «Натхнення», керівник Заслужений працівник культури України Надія Ратинська (м.Прилуки) - 2 місце

Номінація «Естрадні ансамблі» (10-12 років)

40.  Група «Акварельки+» (Барановичський р-н., Брестська обл., Білорусь) - 1 місце
41. Вокально-хореографічний ансамбль «До-Мі-Соль-ка», керівник Олена Чиніна (м.Конотоп) - 2 місце
42. Вокальний квартет «Перлина»,  керівник Олена Добріньова(м. Пирятин, Полтавської обл.) - 3 місце
43. Середня група вокального колективу «Унісон» Конотопської дитячої школи мистецтв, керівники: Марина Кузнєцова, Наталія Буднік - 3 місце

Номінація «Естрадні ансамблі» (13-17 років)

44. Вокальний ансамбль «Забава» зразкової вокальної студії «Натхнення», керівник Заслужений працівник культури України Надія Ратинська (м.Прилуки) - 1 місце
45. Вокальний колектив «Співаночка», керіник Ірина Трусенко (м.Конотоп) - 3 місце
46. Дует «Аріяна» (м.Конотоп) - 3 місце
47. Зразковий дитячий театр «Vivat», керівник Вікторія Чорна (м.Ніжин) - 3 місце

Номінація «Естрадні ансамблі» (18-35 років)

48. Арт–группа «Ясные ночи», руководитель Александра Демидова (м.Санкт-Петербург) - 1 місце
49. Проект «Крем-брюле» народного театру естради «Камертон», керівник Олександр Дубовик (м.Прилуки) - 2 місце
50. Народний вокальний ансамбль «Факультет», керівник Оксана Трусенко (м.Кривий Ріг) - 2 місце

Номінація «Народний танець» (7-10 років)

51. Зразковий ансамбль танцю «Яворочок» міського Палацу культури ім. О.Шабельника, керівник Ірина Назаренко (м.Бердичів, Житомирська обл.) - 2 місце
52. Ансамбль танцю «Арабеск» Ніжинського Будинку дітей та юнацтва, керівник Оксана Лисиця - 3 місце
53. Хореографічний колектив «Експресія», керівник Сергій Разон (м.Ніжин) - 3 місце

Номінація «Народний танець» (11-15 та 16-35 років)

54. Середня та старша групи зразкового ансамблю народного танцю «Квіти України», керівник Олександр Пархїоменко (м.Ніжин ) - 1 місце

Номінація «Народний танець» (змішана вікова категорія)

55. Народний ансамбль танцю «Явір» міського Палацу культури ім. О.Шабельника, керівник Ірина Назаренко (м.Бердичів, Житомирська обл.) - 1 місце

Номінація «Естрадний танець» (солісти)

56. Ірина Степанова (м.Роздільна, Одеська обл.) - 1 місце
57. Анна Чуйко (м.Київ) - 3 місце

Номінація «Авторська пісня»

58. Вікторія Цветкова (Барановичський р-н., Брестська обл., Білорусь) - 1 місце
59. Інна Рубан (с.Гнідинці, Варвинський р-н) - 1 місце
60. Олександра Галушко (м.Черкаси) - 3 місце  
61. Анастасія Борисевич (Барановичський р-н., Брестська обл., Білорусь) -    3 місце

Номінація «Естрадний танець» (7-10 років)

62. Зразковий художній колектив, ансамбль естрадно-спортивного танцю «Загадка» ЦТДЮ Жовтневого р-ну, керівник Відмінник освіти України Тамара Савіна (м.Запоріжжя) - 1 місце
63. Зразковий аматорський танцювальний колектив «Дивограй», керівник Анна Семенець (м.Ромни, Сумська обл.) - 2 місце  
64. Танцювальний колектив «Лабіринт», керівник Оксана Трубій (м. Яготин, Київська обл.) - 3 місце  
65. Підготовча група зразкового танцювального колективу «Кришталевий черевичок», керівники Наталія та Сергій Євсович (м.Носівка, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Мікс-танець»

66. Зразковий спортивно-цирковий колектив «Фієста», керівник Анжела Цигипа (м.Мена, Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «Естрадний танець» (11-15 років) 

67. Театр хореографічних мініатюр «Стиль», керіаники: Олег Євдокімов, Ольга Новинская (м.Санкт-Петербург, Росія) - 1 місце
68. Середня група колективу естрадного та сучасного танцю «ART-STYLE» Конотопської ДШМ, керівник Юлія Михальченко (м.Конотоп, Сумська обл. - 2 місце
69. Зразковий художній колектив, ансамбль естрадно-спортивного танцю «Загадка» ЦТДЮ Жовтневого р-ну, керівник Відмінник освіти України Тамара Савіна (м.Запоріжжя) - 3 місце  
70. Студія естрадного танцю «Уличный балет», керівник Вікторія Марченкова (м Жодино, Мінська обл., Білорусь) - 3 місце  

ГРАН-ПРІ

71. Вокальний квартет «Автограф», керівник Наталія Гончарук (м.Луцьк) - Гран-Прі серед вокалістів
72. Зразковий хореографічний колектив «Журавка», керівник Сергій Галушко (м.Сарни, Рівненська обл.) - Гран-Прі серед танцювальних колективів


Дипломанти фестивалю (м.Прилуки, Прилуцький р-н)

Номінація «Естрадна пісня» (юніори)

01 . Вікторія Оніщенко (м.Прилуки) - диплом

Номінація «Естрадна пісня» (13–17 років)

02. Маслік Вадим (cмт. Ладан) - диплом
03. Діана Заскалько (м.Прилуки) - диплом
04. Аліна Терентій (м.Прилуки) - диплом

05. Зразковий спортивно-цирковий колектив «Фієста», керівник Анжела Цигипа (м.Мена, Чернігівська обл.) - диплом «За розвиток циркового мистецтва»


Спеціальні нагороди фестивалю

Грамоти

01. Олег Євдокімов, Ольга Новинская, керівники театру хореографічних мініатюр «Стиль» (м.Санкт-Петербург) - за кращу балетмейстерську роботу
02. Ірина Степанова (м. Роздільна, Одеська обл.) - за кращу балетмейстерську роботу
03. Наталія Гончарук, керівник вокального квартету «Автограф» (м. Луцьк) - за навчання майстерності учасників своїх колективів, у їхніх вихованців – призові місця
04. Ярослава Ліхачова (м.Вінниця)
05. Лариса Довят, керівник зразкової вокальної студії «Капелька» (Барановичський р-н., Брестська обл., Білорусь)

Нагороди

06. Проект «Крем-брюле» народного театру естради «Камертон», керівник Олександр Дубовик (м.Прилуки) - вініловий диск (нагорода присуджується дирекцією Міжнародного фестивалю «Морский коник» і вручається кращому виконавцю в номинації «Естрадний вокал»)
07. Олександр Дюмін (м.Миколаїв) - срібний диск
08. Катерина Величко (м.Теплодар, Одеська обл.) - золотий диск

Призи

09. Театр хореографічних мініатюр «Стиль», керівники: Олег Євдокімов, Ольга Новинская (м.Санкт-Петербург) - пільгова путівка для колективу на міжнародний фестиваль за кордон
10. Зразковий хореографічний колектив «Журавка», керівник Сергій Глушко (м.Сарни, Рівненська обл.) - пільгова путівка для колективу на міжнародний фестиваль за кордон
11. Ірина Степанова (м.Роздільна, Одеська обл.) - безкоштовна путівка на міжнародний фестиваль за кордон
12. Цигипа Валерія та Москалець Ірина, дует зразкового спортивно-циркового колективу «Фієста», керівник Анжела Цигипа (м.Мена, Чернігівська обл.) - безкоштовна  путівка на міжнародний фестиваль за кордон


Журі фестивалю

01. Директор Міжнародного молодіжного фестивалю «Мистецькі барви» Олександр Дубовик.
02. Директор Міжнародного фестивалю «Морський коник» Юрій Діденко.
03. Композитор, керівник зразкової вокальної студії Олена Селех (м.Бобруйськ, Білорусь).
04. Заслужений діяч культури Росії, композитор Юрій Зінченко (м.Москва, Росія).
05. Організатор Міжнародних фестивалів та конкурсів Мілорад Піліч (Сербія).
06. Доцент кафедри «Музичне мистецтво естради та джазу» Харківського Національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського, кандидат мистецтвознавства, доцент, співголова журі Наталія Дрожжина.
07. Заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету, кандидат педагогічних наук, професор, голова журі Володимир Годовський.


Дуже важливо, що в нашому місті є люди, які люблять мистецтво і розуміють всю важливість виховання підростаючого покоління. Саме їм оргкомітет фестивалю висловлює щирі слова подяки:

01. Магазину «Ніколь».
02. Мережі магазинів «Ліцей», директор Людмила Видай.
03. Телередіокомпанії «ТІМ», директор депутат Прилуцької міської ради Дмитро Барнаш.
04. АТП 17407, директор Олег Опанасенко.
05. Магазину офісних товарів «Офіс лайн», директор Віктор Джевага.
06. Гастроному «Центральний»
07. Мережі аптек «Ромашка», директор Ігор Кашпур.
08. ЗАТ «Прилуцький м’ясокомбінат».
09. ТОВ «Агропереробка».
10. Ресторану «Олександрія».
11. Магазину побутової техніки «МАКС».
12. Фотографу Володимиру Клязніці.
13. Спортивному клубу «Авіатор».
14. Прилуцькому педагогічному коледжу, директор Ольга Попенко.
15. Головному спонсору фестивалю «Мистецькі барви», депутату Чернігівської обласної ради Анатолію Мірошніченку.


Пресс-релиз фестиваля в формате doc

Фотографии (1 день) Фотографии с фестиваля (1 день)

Фотографии (2 день) Фотографии с фестиваля (2 день)

Фотографии (3 день) Фотографии с фестиваля (3 день)

Фотографии (Гала-концерт) Фотографии с фестиваля (Гала-концерт)

Видео с фестиваля Видео с фестиваля

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Забыл пароль ]
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

16/10/2013 20:08
RaisaPetuhina Можете задавать вопросы

47407
13/08/2013 14:27
Привет, у меня вопрос по фестивалю, есть тут кто? Smile

22
27/10/2012 23:35
maxon Договорились! Сделаем все на 300% Мы по-другому и не умеем Grin

23/10/2012 14:52
sazan Никита мы уже заждались вас. Вы должны реабилитироваться за два пропущенных последних фестиваля

22
18/10/2012 15:22
Мы едем! Ждете? Shock

09/04/2012 17:48
ArtVoice При желании можно приобрести диски наложенным платежом через компанию "Новая Почта"

134
02/04/2012 14:05
Добрый день уважаемые организаторы!! Скажите пожалуйста,будет ли выставлено видео конкурсанта Жежель Елены(1я премия,юниоры)?За ранее спасибо!!

30/03/2012 10:43
asdfgg Все фотографии выложены на сайте. Больше нету!))

141
13/02/2012 15:49
А можете побольше фоток выложить?

11/01/2012 13:04
elizaveta Скажу только одно - фестивальных номеров там не будет

Архив чата
Голосование
Как Вы узнали о фестивале?

Поиск в Интернете
Поиск в Интернете
21% [3 Голосов]

Газеты, журналы
Газеты, журналы
0% [0 Голосов]

Телевидение
Телевидение
0% [0 Голосов]

Радио
Радио
0% [0 Голосов]

Друзья рассказали
Друзья рассказали
64% [9 Голосов]

Случайно
Случайно
7% [1 Голос]

Сам не знаю как сюда попал
Сам не знаю как сюда попал
0% [0 Голосов]

Из группы "ВКонтакте"
Из группы "ВКонтакте"
7% [1 Голос]

Голосов: 14
Вы должны авторизироваться, чтобы голосовать.
Начат: 12/01/2011 20:04
Визиты к нам
Наша кнопка
Благодарим за размещение нашей кнопки или ссылки на Вашем сайте!


Дайте код!


Ваш код:
(кнопка | ссылка)