Главная Информация Фотоархив Видеоархив Файлы Контакты

Навигация
Последние статьи
Фото из архива
Рассылка новостей
Рассылка новостей
Фестиваль ВКонтакте
Партнеры
Priluki.info



kvn.tim.ua

Шоу-агентство «PROСвято»
Счетчики
Пресс-релиз фестиваля «Мистецькі барви» 2012 г.

Прес-реліз фестивалю «Мистецькі барви–2012»
(3-6 січня 2012 року)

Номінація «Народна пісня» (9-12 років)

1. Виктория Демидова (м.Могилев, Білорусь) - 1 місце
2. Елизавета Шнейдерова (м.Могилев, Білорусь) - 2 місце
3. Кирило Хрєнов (м.Пирятин, Полтавська обл.) - 2 місце
4. Алевтина Мураховська (с.Сигнаївка, Черкаська обл.) - 3 місце

Номінація «Народна пісня» (13-17 років)

5. Татьяна Шамина (м.Могилев, Білорусь) - 2 місце

Номінація «Народна пісня» (18-35 років)

6. Мария Сидоренкова (м.Могилев, Білорусь) - 1 місце
7. Цзян Цинь (Китай) - 1 місце
8. Ся Ци (Китай) - 3 місце

Номінація «Народна пісня» (ансамблі)

9. Дует: Аліна Велика та Валерія Коваленко (м.Гребінка, Полтавська обл.) - 1 місце
10. Вокальне тріо «Перлина» (м.Пирятин, Полтавська обл.) - 2 місце
11. Фольклорний ансамбль «Віночок» (с.Сигнаївка, Черкаська обл.) - 3 місце

Номінація «Академічна пісня»

12. Ірина Даценко (м.Прилуки) - 1 місце

Номінація «Естрадна пісня» (юніори)

13. Олена Жежель (м.Чернігів) - 1 місце
14. Вікторія Журавльова (м.Прилуки) - 2 місце
15. Ольга Орлова ( м. Гребінка, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Естрадна пісня» (9-12 років)

16. Мар’яна Щербак (м.Біла Церква, Київська обл.) - 1 місце
17. Валерія Хоменко (м.Біла Церква, Київська обл.) - 1 місце
18. Регіна Ганзенко (м.Прилуки, Чернігівська обл. ) - 2 місце
19. Аліна Багінська (м.Біла Церква, Київська обл.) - 2 місце
20. Анна Фещенко (м.Мозирь, Гомельская обл., Беларусь) - 3 місце
21. Алеся Согина (м.Гомель, Беларусь) - 3 місце
22. Ірина Кучук (м.Мозирь, Гомельская обл., Беларусь) - 3 місце

Номінація «Естрадна пісня» (13-15 років)

23. Олена Луценко (м.Біла Церква, Київська обл.) - 1 місце
24. Анна Кудряшова (м.Біла Церква, Київська обл.) - 1 місце
25. Марина Петрик (м.Лубни, Полтавська обл.) - 2 місце
26. Дарина Бурмака (м.Прилуки) - 3 місце
27. Марія Говорун (м.Прилуки) - 3 місце
28. Ганна Русинська (м.Прилуки) - 3 місце

Номінація «Естрадна пісня» (16-18 років)

29. Марія Єдігарева (м.Донецьк) - 1 місце
30. Сабіна Насирова (м.Гомель, Беларусь) - 2 місце
31. Тетяна Грязна (с.Дубовий Гай, Чернігівська обл.) - 2 місце
32. Богдан Приймак (м.Лубни, Полтавська обл.) - 3 місце

Номінація «Естрадна пісня» (19-35 років)

33. Юлія Журавльова (м.Прилуки) - 1 місце
34. Оксана Галітка (с.Єгорівка, Прилуцький р-н.) - 2 місце
35. Тетяна Клименко (м.Красний Луч, Луганська обл.) - 2 місце
36. Галина Боровицька (м.Ніжин) - 3 місце
37. Юлія Аптикаєва (м.Мозирь, Гомельская обл., Беларусь) - 3 місце
38. Ірина Підмогильна (с.Сигнаївка, Київська обл.) - 3 місце

Номінація «Естрадні ансамблі» (юніори)

39. Вокальний ансамбль «Апельсин» зразкової вокальної студії «Натхнення» (м.Прилуки). Керівник: Заслужений працівник культури України Надія Ратинська - 1 місце
40. Вокальний ансамбль «Акварельки» (м.Бровари, Київська обл.). Керівник: Ангеліна Абраменко - 2 місце
41. Вокальний ансамбль «Соняшник» (м.Пирятин, Полтавська обл.). Керівник: Олена Добріньова - 2 місце
42. Вокальний ансамбль «Джерельце» (м.Ніжин). Керівник: Юлія Шугаєва - 3 місце

Номінація «Естрадні ансамблі» (9-12 років)

43. Шоу-група «Промо» (м.Черкаси). Керівник: Лідія Кудрявцева - 1 місце
44. Група «Кристал» (м.Осіповічі, Могильовська обл., Беларусь) - 1 місце
45. Вокальний ансамбль «Дивоцвіт» зразкової вокальної студії «Натхнення» (м.Прилуки). Керівник: Заслужений працівник культури України Надія Ратинська - 2 місце
46. Тріо «Перлина» (м.Пирятин, Полтавська обл.) Керівник: Олена Добріньова - 3 місце

Номінація «Естрадні ансамблі» (13-17 років)

47. Вокальний ансамбль «Забава» зразкової вокальної студії «Натхнення» (м.Прилуки). Керівник: Заслужений працівник культури України Надія Ратинська - 2 місце
48. Ансамбль «Зорепад» (м.Пирятин, Полтавська обл.). Керівник: Володимир Нічик - 3 місце
49. Тріо «Діаманти» (м.Пирятин, Полтавська обл.). Керівник: Надія Джура - 3 місце

Номінація «Народний танець» (7-10 років)

50. Молодша група зразкового ансамблю народного танцю «Квіти України» (м.Ніжин ). Керівник: Олександр Пархоменко - 2 місце
51. Хореографічний колектив «Зоряни» (м.Бровари, Київська обл.). Керівник: Інна Савченко - 3 місце
52. Дитячий хореографічний колектив народного танцю Гребінківської дитячої музичної школи «Забава» (м.Гребінка, Полтавська обл.). Керівник: Оксана Лісова - 3 місце

Номінація «Народний танець» (11-15 років)

53. Народний колектив народного танцю «Джерельце» Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради (м.Шостка, Сумська обл.). Керівники: Людмила Маковець, Заслужений працівник культури України Яна Третьяк) - 1 місце
54. Середня група народної хореографічної майстерні «Мальва» (м.Бровари, Київська обл.). Керівник: Оксана Круковська - 2 місце
55. Середня група дитячого хореографічного колективу «Стиль» (м.Пирятин, Полтавська обл.). Керівник: Наталія Шульженко - 2 місце
56. Зразкова хореографічна студія «Лілея» (м.Конотоп, Сумська обл.). Керівники: Тетяна Єрьоміна, Ганна Юрченко - 3 місце

Номінація «Народний танець» (16-25 років)

57. Старша група хореографічного колективу «Зоряни» (м.Бровари, Київська обл.). Керівник: Інна Савченко - 2 місце

Номінація «Народний танець» (солісти)

58. Галина Безвиненко (м.Гребінка, Полтавська обл.) - 3 місце

Номінація «Естрадний танець» (солісти)

59. Дует хореографічного колективу «Зоряни»: Марія Вітюк, Олег Здоровець (м.Бровари, Київська обл.) - 1 місце
60. Учасники студії сучасного танцю «Шарм» Центру естетичного виховання (м.Шостка, Сумська обл.) - 1 місце
61. Марія Вітюк (м.Бровари, Київська обл.) - 2 місце

Номінація «Авторська пісня»

62. Тетяна Клименко (м.Красний Луч, Луганська обл.) - 1 місце
63. Інна Рубан (с.Гнідинці, Варвинський р-н.) - 2 місце
64. Лора Кетнер (м.Мозирь, Республіка Беларусь) - 2 місце
65. Валерія Андрієнко (м.Долинська, Кіровоградська обл.) - 3 місце

Номінація «Естрадний танець» (7-10 років)

66. Хореографічний колектив «Мрія» (с.Лосинівка, Чернігівська обл.). Керівник: Наталія Ващенко - 2 місце
67. Молодша група народної хореографічної майстерні «Мальва» (м.Бровари, Київська обл.). Керівник: Оксана Круковська - 3 місце

Номінація «Естрадний танець» (11-15 років)

68. Середня група народної хореографічної майстерні «Мальва» (м.Бровари, Київська обл.). Керівник: Оксана Круковська - 1 місце
69. Зразковий танцювальний колектив «Кришталевий черевичок» (м.Носівка, Чернігівська обл.). Керівники: Наталія та Сергій Євсович - 3 місце

Номінація «Естрадний танець» (16-25 років)

70. Танцювальний колектив «Етуаль» (м.Пирятин, Полтавська обл.). Керівник: Оксана Сегеда - 3 місце

ГРАН-ПРІ

Серед вокалістів:

71. Проект «Крем-брюле» (м.Прилуки). Керівник: Олександр Дубовик
   
Серед танцювальних колективів:

72. Народна студія сучасного танцю «Шарм» Центру естетичного виховання (м.Шостка, Сумська обл.). Керівник: Ірина Домащенко


Журі фестивалю

1. Директор Міжнародного молодіжного фестивалю «Мистецькі барви», Голова правління Благодійної організації «Мистецькі барви» Олександр Дубовик.
1. Директор фестивалю «Зоряний дощ», продюсер, композитор Віктор Гайдук.
3. Директор Міжнародного фестивалю «Морський коник» Юрій Діденко.
4. Організатор Міжнародних фестивалів (Сербія) Мілорад Піліч.
5. Соліст білоруського державного ансамблю «Пісняри» (Беларусь) Олег Железняков.
6. Перший заступник начальника головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Левочко.
7. Доцент кафедри «Музичне мистецтво естради та джазу» Харківського Національного університету мистецтв ім.І.П. Котляревського, кандидат мистецтвознавства, доцент, співголова журі Наталія Дрожжина.
8. Заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету, кандидат педагогічних наук, професор, голова журі Володимир Годовський.


Оргкомітет фестивалю завдячує всім, хто допоміг в організації цьогорічного фестивалю чи то добрим словом, чи корисною справою:
1. Прилуцькій районній державній адміністрація в особі голови райдержадміністрації Олега Нестеренка.
2. Прилуцькому гуманітарно-педагогічному коледжу ім.І.Я.Франка в особі директора Ольги Попенко.
3. Студії «Арт-майстер» (м.Черкаси).
4. Магазину «МАКС».
5. Газети «Град», «Прилуччина», «В двух словах».
6. Радіо FM «Планета».
7. Радіо FM «Галактика», директор Олександр Пишевський.
8. Інтернет- провайдеру ТІМ.
9. Телекомпанії ТІМ – ТV, директор Дмитро Барнаш.
10. Депутату обласної ради Анатолію Мирошниченку.
11. Особлива подяка Почесному громадянину міста Прилуки, меценату – благодійнику Юрію Коптєву.


Пресс-релиз фестиваля в формате doc

Фотографии (1 день) Фотографии с фестиваля (1 день)

Фотографии (2 день) Фотографии с фестиваля (2 день)

Фотографии (Гала-концерт) Фотографии с фестиваля (Гала-концерт)


Прес-реліз підготувала Катерина Мовчан

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Забыл пароль ]
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

16/10/2013 20:08
RaisaPetuhina Можете задавать вопросы

47407
13/08/2013 14:27
Привет, у меня вопрос по фестивалю, есть тут кто? Smile

22
27/10/2012 23:35
maxon Договорились! Сделаем все на 300% Мы по-другому и не умеем Grin

23/10/2012 14:52
sazan Никита мы уже заждались вас. Вы должны реабилитироваться за два пропущенных последних фестиваля

22
18/10/2012 15:22
Мы едем! Ждете? Shock

09/04/2012 17:48
ArtVoice При желании можно приобрести диски наложенным платежом через компанию "Новая Почта"

134
02/04/2012 14:05
Добрый день уважаемые организаторы!! Скажите пожалуйста,будет ли выставлено видео конкурсанта Жежель Елены(1я премия,юниоры)?За ранее спасибо!!

30/03/2012 10:43
asdfgg Все фотографии выложены на сайте. Больше нету!))

141
13/02/2012 15:49
А можете побольше фоток выложить?

11/01/2012 13:04
elizaveta Скажу только одно - фестивальных номеров там не будет

Архив чата
Голосование
Как Вы узнали о фестивале?

Поиск в Интернете
Поиск в Интернете
21% [3 Голосов]

Газеты, журналы
Газеты, журналы
0% [0 Голосов]

Телевидение
Телевидение
0% [0 Голосов]

Радио
Радио
0% [0 Голосов]

Друзья рассказали
Друзья рассказали
64% [9 Голосов]

Случайно
Случайно
7% [1 Голос]

Сам не знаю как сюда попал
Сам не знаю как сюда попал
0% [0 Голосов]

Из группы "ВКонтакте"
Из группы "ВКонтакте"
7% [1 Голос]

Голосов: 14
Вы должны авторизироваться, чтобы голосовать.
Начат: 12/01/2011 20:04
Визиты к нам
Наша кнопка
Благодарим за размещение нашей кнопки или ссылки на Вашем сайте!


Дайте код!


Ваш код:
(кнопка | ссылка)