Главная Информация Фотоархив Видеоархив Файлы Контакты

Навигация
Последние статьи
Фото из архива
Рассылка новостей
Рассылка новостей
Фестиваль ВКонтакте
Партнеры
Priluki.infokvn.tim.ua

Шоу-агентство «PROСвято»
Счетчики
«Мистецькі барви» об’єднали Україну
Новости фестиваля

З 8 по 11 січня 2015 року у м.Прилуки відбувся XIV Міжнародний молодіжний фестиваль "Мистецькі барви" на сцені міського Будинку культури.

Цього року на фестиваль з'їхалися близько 400 учасників з різних куточків України та з Білорусі. Багато талановитої юні - з Чернігівської області, танцювальний колектив з Донецької та солісти з Білорусі. Двоє останніх говорили: «... нас відмовляли від поїздки, але ми наважилися - і не пожалкували, бо маємо теплий прийом і не побачили нічого такого, від чого нас застерігали». Свій талант демонструвала і дівчинка з Луганська, яка нині мешкає в Прилуках.

Як і в попередні роки фінансову підтримку фестивалю надав депутат Чернігівської обласної ради, почесний громадянин м. Прилуки, меценат-благодійник Анатолій Мирошниченко, який постійно опікується талановитою молоддю.

Підтримали фестиваль Прилуцька міська рада в особі міського голови Дмитра Барнаша та Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації. 

Долучилися до допомоги: корпорація « Кернел», Радіо «Планета», «Галактика +», Телекомпанія ТІМ – ТV, Газета «Інтернет +», Газета «Відомості Чернігівщини».

Організатори фестивалю вдячні вихованцям Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І. Я. Франка (директор Ольга Попенко) та учасникам народного театру естради "Камертон", які допомагали у організації та проведенні фестивалю. Двадцять шість усміхнених, обов'язкових, відповідальних волонтерів, які знають і вміють все.

Оцінювало учасників кваліфіковане журі до складу якого увійшли доцент кафедри «Музичне мистецтво естради та джазу» Харківського Національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського, кандидат мистецтвознавства, голова журі Наталя Дрожжина; засновник та директор Міжнародного молодіжного фестивалю «Мистецькі барви», співголова журі Олександр Дубовик; класик української естрадної пісні, народний артист України, професор Київського національного університету культури і мистецтв, поет, співак та композитор Анатолій Матвійчук; лауреат Міжнародних конкурсів, викладач кафедри сучасної хореографії факультету хореографічного мистецтва Харківської державної академії культури Наталія Чілікіна; викладач Чернігівського музичного училища ім. Л.Ревуцького, композитор, автор–виконавець Володимир Горленко та головний спеціаліст Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації Катерина Мовчан.

21 переможець отримав дипломи лауреатів І премії у різних номінаціях - 3 з них залишилися у м.Прилуки, - 2 порадували м.Ніжин, 2 – м.Пирятин, 2 - м.Київ, по 1 - поїхало до Білорусі, до м.Славутича та до м.Червонозаводське, 4 – в м.Носівку і 5 - у м.Чернігів.

Гран-прі фестивалю вибороли у 2 полярних жанрах: Валерія Клапчук з м.Ніжин в інструментальному жанрі та гурт "Не ждали" з м.Прилуки у номінації "Рок-музика".

Спеціальні відзнаки фестивалю отримали Богдана Друзь з м.Носівка, Анна Ведмідська - солістка гурту "Не ждали" та зразкова вокальна студія "Натхнення", керівник Надія Ратинська, м.Прилуки.
Багато прилучан та гостей міста побувало на фестивальних заходах. За квитки виручено 5030 гривень. На ці кошти придбано речі, які на даний час найбільше потребують наші воїни. Цього року фестиваль сяяв не лише барвами творчості, а барвами почуттів: гіркота втрати і насолода перемоги, радість творчого зростання юних талантів і розуміння непростої ситуації в країні. Але найголовніше - ми ще раз впевнилися, що наша молодь - талановита, працьовита, розумна, вміє співчувати і допомагати, вміє ставити пріоритети і любити свою рідну Україну.

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Забыл пароль ]
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

16/10/2013 20:08
RaisaPetuhina Можете задавать вопросы

47407
13/08/2013 14:27
Привет, у меня вопрос по фестивалю, есть тут кто? Smile

22
27/10/2012 23:35
maxon Договорились! Сделаем все на 300% Мы по-другому и не умеем Grin

23/10/2012 14:52
sazan Никита мы уже заждались вас. Вы должны реабилитироваться за два пропущенных последних фестиваля

22
18/10/2012 15:22
Мы едем! Ждете? Shock

09/04/2012 17:48
ArtVoice При желании можно приобрести диски наложенным платежом через компанию "Новая Почта"

134
02/04/2012 14:05
Добрый день уважаемые организаторы!! Скажите пожалуйста,будет ли выставлено видео конкурсанта Жежель Елены(1я премия,юниоры)?За ранее спасибо!!

30/03/2012 10:43
asdfgg Все фотографии выложены на сайте. Больше нету!))

141
13/02/2012 15:49
А можете побольше фоток выложить?

11/01/2012 13:04
elizaveta Скажу только одно - фестивальных номеров там не будет

Архив чата
Голосование
Как Вы узнали о фестивале?

Поиск в Интернете
Поиск в Интернете
21% [3 Голосов]

Газеты, журналы
Газеты, журналы
0% [0 Голосов]

Телевидение
Телевидение
0% [0 Голосов]

Радио
Радио
0% [0 Голосов]

Друзья рассказали
Друзья рассказали
64% [9 Голосов]

Случайно
Случайно
7% [1 Голос]

Сам не знаю как сюда попал
Сам не знаю как сюда попал
0% [0 Голосов]

Из группы "ВКонтакте"
Из группы "ВКонтакте"
7% [1 Голос]

Голосов: 14
Вы должны авторизироваться, чтобы голосовать.
Начат: 12/01/2011 20:04
Визиты к нам
Наша кнопка
Благодарим за размещение нашей кнопки или ссылки на Вашем сайте!


Дайте код!


Ваш код:
(кнопка | ссылка)